cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Dekoratyvinė pagalvėlė „Miegalė“

Dekoratyvinė pagalvėlė  „Miegalė“ -  saldžių sapnų pagalvėlė.

Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

Pagalvėlės dydį galima pasirinkti, tai leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

Kiekviena pagalvėlė turi kantelį, kuris suteikia išbaigtumo ir išskirtinės kokybės įvaizdį. Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

Tekstas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. Jums pageidaujant, pagalvėlę galima personalizuoti, jei norite tokio sprendimo, rašykite: info@pagalveles.lt. 

Pagaminta Lietuvoje.
Dizainas:  JURGITA JUŠKAITĖ JAKAITIENĖ© 

25.00€
Dydis: